Activiteiten

 

Links

 

Natuurgids.net

Zoek naar info over natuur en milieu in de Natuurgids.

U bent hier: naar homepageHome > Actueel > 2010

Deze trein rijdt op zonnestroom

 

Johan Vandewalle, 11 juni 2010

Met zonnepanelen kan je thuis ook zelf stroom maken. Je elektriciteitsmeter draait op zonnige dagen achteruit. ‘s Nachts en op donkere dagen draait hij vooruit. Op jaarbasis kan je heel je verbruik zelf produceren.

Zonnepanelen werken 25 jaar lang. Gemiddeld genomen heb je op 6 jaar tijd de investering terugverdiend.

Per 1.000 kWh productie ontvang je een Groene Stroomcertificaat. Daar word je voor vergoed de eerste 20 jaar voor een vaste prijs (op dit moment is dat 350 €). Je krijgt ook een teruggave van de belasting voor 40% van de investeringskost.

Leden van Natuurpunt krijgen een korting bij de aankoop van zonnepanelen bij Linea Trovata - Suntec. Natuurpunt krijgt per verkochte installatie een bijdrage van Linea Trovata - Suntec.

Aarzel dus niet, verdien geld met je dak, verbeter het milieu en steun Natuurpunt.

 

 

Bekijken

 

Wil je ons treintje zien rijden, bekijk dan alvast het filmpje en hou onze activiteiten in het oog.

Binnenkort ook te bezichtigen in onze etalage.

 

Filmpje

Treintje 
(Koen Vanagtmael)

 

Meer info

 

Contactpersonen

Johan Vandewalle

Natuur.huis

 

Extra pagina's

Zonnepanelen